%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

İstanbul'u Kara Bulutlar Sardı!

Marmara Bölgesi'ni ve yurdun kuzey bölgelerini etkileyen yağışlar cuma gününe kadar etkisini gösterecek.

İstanbul'u Kara Bulutlar Sardı!

SON DAKİKA: 19 derecenin altına iniyor…

Hava sıcaklıkları İstanbul'da bugün gece saatlerinde 20 derecenin altına inecek. Yağışlı ve bulutlu havayla birlikte birçok şehirde hava sıcaklıklarında düşüş yaşanacak. İstanbul'da sabah saatlerinde yapılan uyarıların ardından şehri ilk önce kara bulutlar sardı ardından yağmur başladı. Yağışların etkisi Anadolu Yakası'nda daha fazla görüldü...

Sağanaklar bitmiyor hava sıcaklıkları adım adım düşüyor. Meteoroloji’nin son dakika tahminlerine göre İstanbul bu gece 20 derecenin altını görecek, serin hava kendini hissettirecek. İstanbul’da beklenen yağış öğlen saatlerinde başladı ve şehri bölge bölge etkiliyor. Yağış İstanbul’da yağmur öğle saatlerinde etkisini arttırdı. Şehri ilk önce kara bulutlar sardı ardından da beklenen yağış başladı. Yağış kentin pek çok yerinde etkili oluyor.

YAĞIŞLAR BÖLGE BÖLGE İLERLİYOR
İstanbul’un bazı bölgelerinde sadece bulutlanmalar görülürken bazı bölgelerde ise yoğun yağış hayatı etkiliyor.


KÜTLELER RADARA YANSIDI

İstanbul’un özellikle Anadolu Yakası’nı saran yağış kütleleri Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün radarına yansıdı.


KOCAELİ İÇİN SAĞANAK UYARISI GELDİ!

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, öğle saatlerinden itibaren Kocaeli genelinde görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışın, akşam saatlerine kadar yerel olarak kuvvetli olmasının beklendiği bildirildi. Açıklamada, “Meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.” denildi.

YAĞIŞLAR HAFTA SONUNA KADAR SÜRECEK

Bugün ve yarın yurdun kuzey kesimlerini etkileyecek olan yağışlı hava perşembe ve cuma yurdun büyük kısmına yayılacak. Cumartesi günü etki alanı daralacak olan yağışların etkisi azalacak.

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz