%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

YABAN FISHING TEAM Alaçatı'da 1'nci Oldu

Alaçatı Balık Turnuvası'na katılan YABAN TV Programcısı Okan Tozun ve İzci Team 3 Bin Dolarlık ödülün sahibi oldu.

YABAN FISHING TEAM Alaçatı'da 1'nci Oldu
Alaçatı Port Marina'da bu yıl yedincisi düzenlenen turnuvaya Yunanistan'dan 4, İtalya'dan 1 olmak üzere 85 donanımlı tekne ve 300'den fazla yarışmacı katıldı."Kaçan Balık Büyük Olur" sloganıyla start alan turnuvada geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da iş dünyasının önemli isimleri oltalarını Ege'nin derin sularına bıraktı.

Yarışmaya, batan tekne damgasını vururken, yarışmanın son gününde tutulan 20'ye yakın balık küçük oldukları için denize bırakıldı. Turnuvunın ilk günü kötü hava koşuları nedeniyle ertelenen yarışmada her sene verilen büyük balık ödülü tutulan balıkların yarışma standartlarına uyulmadığı için verilemedi.

Yarışmanın 3 bin dolarlık ödüllü en fazla balık kategorisinde YABAN FISHING TEAM'den Okan Tozun, Emre Akbaş, Mesut Akgün, Burhan Özdemir'in yarıştığı Ümit Marin isimli tekne galip geldi.

Yarışmada, jüri özel ödülünü Ömer Atay, Mustafa Van, Murad Mestud, Mehmet Özsaruhan, Yıldırım Özdemir'in yarıştığı El Quizo teknesi alırken, diğer Jüri özel ödülünü ise Zeki Sairoğlu, Haluk Özyavuz, Doruk Yavuz, Nail Sarı'nın yarıştığı Orion teknesi kazandı.

Yakala bırak ödülünü ise Allattin Çankaya, Muzaffer Uslu, Önder Okcan, Taylan Gördüren, Selahattin Soylu, Atak Pekdoğan'ın yarıştığı Melisa isimli tekne kazandı.

İlk gün yarışlarında batan "Blue İnfinity" adlı tekneden diğer gemiye yüzerek kurtulan Osman Üçer'in oğlu Ömer Üçer de Jonior kategorisinde ödüle layık görüldü.

Teseli ödülünü ise Madx teknesiyle yarışan Barış Mezeci, Deniz Özkardeş, Oğuz Özkardeş, Murat Kuyu kazandı. Vodafone sponsorluğunda yapılan  Alaçatı Fishing balık turnuvasının 1'incisi Okan Tozun ve İzci Team oldu.

85 takımın yer aldığı ve kıyasıya mücadelenin sonunda, Okan Tozun - Fishing Team ekibi 1'nci olduSınıfında dünyanın en çok satan fishing teknesi C_DORY ve 115 hp honda motoru ile 1'inciliği yakalayan ekip 74 numara ile finishi en önde geçti


İşte yarışmada 1'inci olan 74 numaralı YABA Fishing Team ;

Okan Tozun - ( Kaptan )
Mesut Akgün 
Burhan Özdemir
Emre Akbaş ( Kamera - Yönetmen)
Ahmet Üzgün (Kamera )

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz