%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği

Yazarlar

Anasayfaya git Sonraki yazara git Önceki yazara git
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş :

HAH TAM İSABET

Nazife Yıldız SÜKAN
info@yabantv.com

Sayın CEM BOYNER'e yapılan, bazılarının yaptıkları gibi kendini gündemde tutmak için yapılmış bir reklam havası ile birlikte içten gelen ezikliğin verdiği hırs  ve kompleks de birleşince, hah demiş yakaladım hedef çok büyük reklamım da o denli büyük olur düşüncesi ile de, vurmuşta vurmuş.

Yani kendince tam isabet demiş. Halbuki aklınca saldırdığı kişi gibi milyonlarca kişinin neden avcı olduğunu, avcılığın tüm dünyada neden yapıldığını, avcılık için devlete avcıların ne kadar vergi ödediklerini bu vergiler ile avcıların doğaya nasıl katkı sağladığını hiç araştırdı mı acaba?

Belli ki bu hanımefendin bu konularda fikri ve zikri hiç  yok. Peki neden bu saldırı? İşte ne yanlış geldiyse insanların başına  bu tip bilgili geçinen bilgisizlerin yüzündendir. Fakir veya zengin hangi avcıya bu tip saldırılar olursa olsun, aynı şekilde onunda karşılığını, saldırıyı yapana yazılarımız ile misliyle ödetiriz. Herkes haddini bilecek. Bizler avcı olmayan kişilere yazılarımızda rencide edecek şekilde ifadeler kullanıyor muyuz? Hakaret ediyor muyuz? Onları aşağılıyor muyuz? Hayır hiç birini yapmıyoruz. O halde biz avcılara da hiçbir kimse veya zümre bu yazdıklarımın hiçbirini yapamaz. Devletin kanunları var, kuralları var. Bir insan her şeyden evvel  yazdıklarının  ne anlama geldiğini iyi bilmeli.  Bu malum zat bu tür saldırılar ile haz duyuyorsa başka kapıya gitsin. Veya en yakın sağlık kuruluşuna gidip ruh sağlığını baştan başa kontroldan geçirsin. Bence  bıraksın insanlar ile haksız yere uğraşmayı ve konuşmayı.  Hani derler ya, KÜÇÜK BEYİNLER, İNSANLARI. ORTA BEYİNLER OLAYLARI. BÜYÜK BEYİNLER İSE GERÇEKLERİ konuşur. Bizler de kendisine gerçekleri yazdık.

NE MUTLU AVCI OLABİLENE

Gönder