%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

Ahmet Özyanık Görevine Başladı

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne Ahmet ÖZYANIK görevlendirildi.

Ahmet Özyanık Görevine Başladı

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne, emekli olmak üzere izne ayrılan Yaşar DOSTBİL’in yerine Ahmet ÖZYANIK görevlendirildi.

Yapılan devir teslim töreninin ardından görevine başlayan ÖZYANIK;1965 yılında Ardeşen’de(RİZE) doğdu. Hacettepe Üniversitesi Sosyal ve İdari Bilimler Fakültesi Sosyal Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bölümü’nden 1986 yılında mezun oldu.

Genel Müdür ÖZYANIK “Türkiye’de Korunan Alan Sistemi ve Özel Çevre Kurumu” konulu tezi ile TODAİE’de yüksek lisans yapmıştı.

Çalışma hayatına, Başbakanlık Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu’nda başlayan Ahmet ÖZYANIK bu kurumda çeşitli birimlerde görev aldıktan sonra sırasıyla; Ankara Büyükşehir Belediyesi, mülga Çevre ve Orman Bakanlığı Özel Çevre Koruma Kurumu Başkanlığı’nda, kurum başkan yardımcılığı ve kurum başkanlığı görevlerinde bulundu. Son olarak İlbank AŞ. Yönetim Kurulu üyeliği yapan ÖZYANIK Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’nde göreve başladı.

YABAN TV ve YABAN TV.COM olarak yeni Genel Müdür Ahmet Özyanık’a yeni görevlerinde başarılar diler, önceki Genel Müdür Yaşar DOSTBİL’e yapmış oldukları başarılı görevler nedeniyle teşekkür ederiz.

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz