%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği

PET

Anasayfaya git Sonraki habere git Önceki habere git
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

BİR ROTTWEİLER SALDIRISI DAHA

Bir Rottweiler Bodrum'da 1 Kişiyi Kolundan Isırdı Daha Sonra da 7 Kişiye Saldırdı

BİR ROTTWEİLER SALDIRISI DAHA

BODRUM - İstanbul Büyükçekmece'de 55 yaşındaki Yosma Gedik'in uğradığı saldırının ardından, bir Rottweiler olayı da Bodrum'da yaşandı.

Kumbahçe Plajı'nda vatandaşlar, Rottweiler cinsi köpek tarafından saldırıya uğradıklarını iddia ederek zabıtayı aradı.

Sahildeki vatandaşlardan Ali Öztürk, denizde yüzerken birden siyah Rottweiler cinsi bir köpeğin saldırısına uğradığını iddia ederek, ''Köpek beni kolumdan ısırdı. Sonra çevredekiler yardım etmeye çalıştı. Güçlükle karaya çıkabildim. Kuduz aşısı olacağım'' dedi.

Görgü tanıklarından Sevgi Özüt ise Öztürk ile denizde yüzdükleri sırada köpeğin saldırısına uğradıklarını ve Öztürk'ün bir ara boğulma tehlikesi geçirdiğini öne sürdü. Özüt, köpeğin daha sonra sahildeki 6-7 kişiye daha saldırdığını iddia etti.

Bodrum Belediyesi'nde proje uzmanı olarak çalışan Pınar Akduman ise sahilde faaliyet gösteren birçok barda köpek bulunduğunu belirterek, ''Zabıtayı arar aramaz hemen geldiler ama köpek gitmişti. Sanırım bununla ilgili yasal bir düzenleme yok. Eğitimli ve sahipli bir köpeğe benziyordu'' diye konuştu.

Köpeğin, sahibi tarafından olay yerinden uzaklaştırıldığı bildirilirken, zabıta ekipleri köpeği ve sahibini bulmak için çalışma başlattı.

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz