%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

Keşan Belediyesi Sahilleri Temizliyor

Erikli ve Yayla sahilinde sahil temizleme aynı zamanda kum temizleme faaliyetlerine başlandı.

Keşan Belediyesi Sahilleri Temizliyor

Keşan Belediyesi Mücavir alanlarında Erikli ve Yayla sahilinde sahil temizleme aynı zamanda kum temizleme faaliyetlerine başlandı. İlk önce kış sezonunda sahilde biriken yosunlar traktörün arkasına takılan tırmıkla toplanmaya başlandıktan sonra bölgeye kum temizleme aracı sokularak kum eleme çalışmalarına başlandı. Çalışmaların gündüz ve gece belli saatlere kadar devam ettiği ve sezon başlamadan önce tüm sahillerin güzel bir...

Keşan Belediyesi Mücavir alanlarında Erikli ve Yayla sahilinde sahil temizleme aynı zamanda kum temizleme faaliyetlerine başlandı. İlk önce kış sezonunda sahilde biriken yosunlar traktörün arkasına takılan tırmıkla toplanmaya başlandıktan sonra bölgeye kum temizleme aracı sokularak kum eleme çalışmalarına başlandı.

Çalışmaların gündüz ve gece belli saatlere kadar devam ettiği ve sezon başlamadan önce tüm sahillerin güzel bir görüntüye kavuşacağı açıklandı.

Yapılan bu çalışmalardan dolayı bölge insanımız,işletmecilerimiz, tatilini Erikli ve Yayla da geçiren tatilciler Keşan Belediye Başkanı Mustafa HELVACIOĞLU’na teşekkürlerini dile getirdiler.

Keşan Postası

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz