%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği

PET

Anasayfaya git Sonraki habere git Önceki habere git
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

En Çok Alışveriş Kediler İçin Yapılıyor

Hepsiburada trend verilerine göre, alışverişlerin yüzde 56´sı kediler yüzde 28 köpekler için yapılıyor.

En Çok Alışveriş Kediler İçin Yapılıyor

Pet kategorisinde en çok talebin kedi ve köpek mamalarına gösterildiğini belirten Hepsiburada, havaların soğumasıyla birlikte pet tekstiline olan ilginin de arttığını ortaya koydu.

Hepsiburada trend verilerine göre, alışverişlerin yüzde 56´sı kediler için yapılıyor. Bunu yüzde 28 oranıyla köpekler ve yüzde 8 ile kuşlar takip ediyor.

Evcil hayvanlar için alışverişlerin yüzde 6´sı balıklar, yüzde 2´si hamster ve tavşanlar için yapılırken, bu yüzdenin kalanını kaplumbağalar oluşturdu. Kediler için yapılan alışverişin yüzde 59´unu mamalar oluştururken yüzde 20 sini kedi kumları, yüzde 3 ünü ise ödül oyuncakları takip etti.


Hepsiburada tarafından yapılan açıklamada, petshop kategorisinde yer alan köpek, kedi, balık, kuş, kemirgen ve sürüngen başlıklarında mamadan aksesuara, tuvalet kabından akvaryuma, kedi kumundan pet tekstiline kadar pek çok çeşitte ürün yer alduığı ifade edilirken, “Geniş ürün yelpazesi ve avantajlı fiyatlarıyla dikkat çeken Hepsiburada, her hafta yaptığı yüzde 20´ye varanindirim kampanyasıyla can dostları sevindiriyor” denildi.

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz