%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

"Oh Be" Demeye Az Kaldı!

İşte Meteoroloji’den son dakika hava durumu tahmini

Son dakika tahminlerine göre havalar hafta ortasından sonra oh be dedirtecek. Hava sıcaklıkları birkaç derece düşecek, yurdun birçok bölgesinden yağmur haberleri gelecek. İşte yeni haftada hava durumuna dair son dakika tahminleri...

Yüksek nem, sıcak, bunaltıcı hava… Yurdun büyük bölümü hafta sonunu sıkıcı bir sıcak eşliğinde geçirirken Meteoroloji’den gelecek serin hava haberlerini bekliyor. Son dakika hava durumu tahminlerine göre hafta ortasından itibaren hava sıcaklıkları birkaç derece düşerek vatandaşa oh be dedirtecek.

Çarşamba günü Marmara Bölgesi’nin tamamında, Ege Bölgesi’nin kuzeyinde, Karadeniz Bölgesi’nin batısında yağışlar bekleniyor. Perşembe yurdun geneline yayılacak olan yağışlar cuma günü de etkini sürdürecek.

DOĞU KARADENİZ’DE BUGÜNE DİKKAT!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin kuzey kesimlerinin parçalı bulutlu, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize ile Artvin kıyılarının yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz