%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

Yolcu Gemisi Alev Alev Yandı

İspanya'da 48 yolcu ve 4 mürettebatı taşıyan gemiye sahil güvenlik ekipleri müdahale etti.

Yolcu Gemisi Alev Alev Yandı

İspanya'nın açıklarında korkunç bir facianın eşiğinden dönüldü... İspanya'nın kuzeyindeki Galiçya'da bir yolcu teknesi denizin ortasında alev aldı. 48 yolcu ve 4 mürettebatı taşıyan gemiye sahil güvenlik ekipleri müdahale etti. Fakat yangında çok sayıda insanın yaralandığı açıklandı.

İspanya’da korku anları: Yolcu gemisi alev alev yandı
Dünya Yunanistan’daki korkunç yangın faciasına karşı tek yürek olurken, İspanya’da yürekleri ağızlara getiren bir olay yaşandı… İspanya’nın kuzeyindeki Galiçya bölgesinde bir yolcu teknesi seyir halindeyken alev aldı.

Günlük turistleri taşıyan ve toplamda 48 yolcu ve 4 mürettebatın olduğu tekne Toxa Adası açıklarında başka bir tekneye çarptı. Çarpmanın etkisiyle alev alan gemide bulunanlar korku dolu anlar yaşadı. Birçok yolcu kendini denize atarak yangından kaçmaya çalışsa da yerel basın çok sayıda insanın yaralandığını duyurdu.

Boramar isimli katamaran tipi araca sahil güvenlik ekipleri müdahale etti. Grove bölgesinin valisi Jose Antonio Cacabelos, “İyi haber, hiç ölüm olmaması. Bu kimsenin yaşamak istemeyeceği bir olaydı. Böyle bir olayın tekrar yaşanmaması için çalışmalara başladık. Çevrede bulunan teknelerin yardımcı olması ve denize atlayanları kurtarmasına minnetarız” dedi.

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz