%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

Deniz Kuvvetleri Kupası Yarışı Bitti

Deniz Kuvvetleri Kupası'nda finiş sıralaması böyle oldu...

Deniz Kuvvetleri Kupası Yarışı Bitti

TAYK-Deniz Kuvvetleri Kupası'nda Orient Express VI ile Sığacık'ta dün akşam (16 Temmuz) saat 07.43 de sona erdi..

Rüzgar hızında bir değişiklik olmayan Sığacık'ta finişler yapıldı..

  : Fotoğraf: Gökhan CANER- ORENT VI FİNİŞ YAPARKEN

IRC0 grubundaki tüm teknelerin Sığacık finişleri tamamlandığı için bu sınıfla ilgili geçici sonuçlar yayınlandı. Geçici sonuçlara göre CometA-Arkas MAT Sailing Team IRC0'da birinciliği kazandı. Eker 40 ikinciliği elde ederken, Ford Otosan-Fenerbahçe 2 üçüncü sıraya yerleşti.

295 deniz millik İstanbul-Sığacık rotasında ilk finişi yapan Orient Express VI ise araya Comet A'nın girmesi üzerine düzeltilmiş zamanda 7. sırada yer alabildi.

Bu akşam saat 20.00'de TEOS Marina 'da ödül töreni var.



14 TEMMUZ CUMARTESİ

01. Orient Express VI (Bülent Atabay) 20.45.48
02. CometA-Arkas MAT Sailing Team (Bernard Arcas / Serhat Altay) 22.35.31
03. Korza (Gürhan Tüker) 23.11.57
04. Anything-Dere Construction (Bora Turan / Kaan Özgönenç) 23.56.16

15 TEMMUZ PAZAR

05. Arçelik-Papili II (Arçel,k AŞ / Sinan Sümer) 00.18.33
06. Eker 40 (Ahmet Eker) 01.17.03
07. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (FBSK / Oğuz Ayan) 01.57.49
08. Shak Shuka 3 (Hasan Utku Çetiner) 02.22.18
09. Borusan Racing-Çılgın Sigma (Bülent Demircioğlu / Orhan Tüker) 02.33.45
10. Vakkorama (Cem Hakko /Vedat Tezman) 03.01.41
11. Matrak II (Orhan Özdaş) 04.08.31
12. DHO Ariva (Deniz Harp Okulu / Murat Yavuzcan) 04.19.40
13. DHO Civarina (Deniz Harp Okulu / Mustafa Elmas) 04.23.15
14. MSI Sailing Team / AG (Barbaros Sarp / Veli Murat Açıkalın) 05.26.08
15. Define JR (Ömer Halim Ramazanoğulları) 07.15.22
16. Ameera Cheese (Emir İçgören / Levent Peynirci) 08.02.39
17. Tüpraş Alize 1010 (Sinan Sümer / Barış Koncagül) 08.53.03
18. Nomad Turx (Ali Kerem Alptemoçin) 10.19.20
19. Palamut/CPM (Targan Hazarhun) 11.22.12
20. Akkim Bond (Serhat Domaniç) 11.26.01
21. Hedef Yelken 40.7 (Hedef Yelken / Efe Regay) 11.45.57
22. Turkcell Alize M (Sinan Sümer / Melis Baykan) 11.50.27
23. Logo (Tuğrul Tekbulut / Onur Bilgen) 11.51.31
24. Permolit Electron (Cenk Tekkaya / Bartu Özsoy) 12.00.57
25. Güneş Sigorta Mary (Deniz Yılmaz) 12.07.43
26. Fanuc Matrix (Erman Ayvaz) 12.12.19
27. Uniq2Go-Hangover (Genco Sindel) 12.25.56
28. Columbia Alize-Keyfim 3.5 (Selim Yazıcı / Evren Koncagül) 12.27.30
29. Puff (Sancan Çokacar) 15.26.16
30. IBS-40 Plus Lal (40 plus Sailing / Özcan Özverim) 16.08.46
31. Poseidon Yelken-First Lady (Atilla Gökova / Berk Otuç) 17.11.21

Kaynak: TurkSail
Fotoğraf: Hasan KESKİN

Etiket: Yelken Yarışı,
0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz