%100 Doğa Outdoor Yaşam Etiği
  • Kişi beğendi
  • Yazı Boyutu :
    Yazıyı Büyüt Yazıyı Küçült
  • Paylaş:

YABAN TV Merzfon ve Çorum'da

Yoğun istek üzerine "Rastgele Ali Birerdinç" bu akşam saat 22.30 tekrar yayınlanacak.

YABAN TV Merzfon ve Çorum'da

Gittiği her bölgede yaptığı avlar o yörelerrin basınına haber oluyor.

İşte o heberlerden bazıları...

 

YABAN TV MERZİFON'DA ÇEKİM YAPTI


Yaban Tv programcısı Ali Birerdinç hafta sonu Merzifon'da domuz avı yaptı. Samsun'un Kavak Avcılar Kulübü üyeleri ve Başkanı Muharrem Könez, tarafından ava davet edilen gazeteci Ali Birerdinç, eski Belediye Başkanlarından Cemil Seçkin, Diş Hekimi Derya Güler, İş adamı Erdoğan İslamoğlu ve kameraman İsmail Cem Odabaşı ile birlikte Merzifon'a geldi.

Ekibiyle birlikte Merzifon ve Gümüşhacıköy meralarında izinli av yapan Birerdinç, aynı zamanda "Rastgele Ali Birerdinç" programının çekimlerini de gerçekleştirdi.


Konuyla ilgili olarak "Bölgedeki çiftçilerin mahsullerine ağır zararlar veren domuzların bu tür avlarla azaltılması yoluna gidilebiliyor. Bu durum her yerde olduğu gibi bölge çiftçisi tarafından olumlu karşılandı" dedi. Av süresi içerisinde Birçok domuz sürüsü ile karşılaştıklarını da ifade eden Ali Birerdinç "avcılar tarafından 2 gün içinde yaklaşık 20 domuz zararsız hale getirildi.
Çekilen program Yabav tv'de yayınlandı. Kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için Salı gecesi yeniden ekranlarda olacak" açıklamasında bulundu.AMASYA GÜNCEL HABER GAZETESİ
MERZİFON OLAY GAZETESİ
HABER MERKEZİ

0/1500
Gönder


Yaban TV’yi artık twitter’dan da
takip edebilirsiniz